Reference

"Magdalena je skvělý kouč - zapálená, usměvavá, s opravdovým zájmem o druhé. Její podněty, postřehy i myšlenky jsou mi velmi blízké, vždy ke mně přijdou "v pravý čas" a když jsem už několikrát potřebovala nastavit "kormidlo na správný směr", koučink s Magdou mi vždy pomohl. Určitě mohu Magdu jen doporučit."

 Dagmar Sikorová, Invoice Clerk at GEEN Holding a.s.


"Setkání s Magdalenou je překvapující po všech stránkách. Chcete si sami odpovědět na své vlastní otázky? Potřebujete se zorientovat ve svých plánech nebo je potřebujete pojmenovat?

Magdalenu stoprocentně doporučuji umí rychle a přesně zacílit na Vaše téma, umí dobře položit otázku, umí efektivně a pregnantně analyzovat, co slyší umí držet Váš i svůj prostor, je plně soustředěna na Vás a Vaše záležitosti.

Koučink s Magdalenou je sebeobjevující zážitek po všech stránkách.."

Karolína Antlová, moderátorka, hlasová trenérka


Měla jsem možnost vyzkoušet koučink s paní Volkovou a jsem nadšená. Během necelé hodiny jsem díky položeným otázkám paní Magdaleny byla schopna jiného pohledu na svůj problém, de facto jsem za 45 minut přeskočila několik měsíců "motání se" v cyklu určitého problému. Po rekapitulaci myšlenek jsem vnímala obrovskou úlevu a hlavně větší motivaci pro jiný směr. Velmi děkuji za tuto novou zkušenost. Budu ráda, pokud budu moci využít i v budoucnu. 

Ing, Lucie Malá, personalistka, 14.2.2024

Přijměte prosím velké poděkování. Musím konstatovat, že hodina s velmi příjemnou lektorkou je málo :-) Člověk si váží takových vzácných chvil, které jsou mu uštědřeny a nejsou v běžném pracovním týdnu na denním pořádku. Už to, že Vám někdo naslouchá, zhostí se perfektně role vrby, je blahodárné pro lidskou duši. Velmi oceňuji uvědomění si, vcítění, rozklíčování, poskytnutí pohledu, přimění uvažovat jiným směrem, dívat se na věci druhýma očima a najít myšlenky k cestě kupředu září pozitivitou. Přeji všem tento prožitek a ze srdce doporučuji. 

Ludmila V. – vrchní sestra, 14.2.2024

"Serie koučovacích sezení, mi dala neuvěřitelný pocit nadhledu, uklidnění a porozumění vlastní situaci. Návrat sama k sobě. Paní Magdalena mi pomohla svými otázkami rozklíčovat, co bych sama nedokázala a tím,že je absolutně nestranný člověk, empatický a naslouchající člověk jsem se dokázala posunout z místa. Díky ní jsem přehodila "výhybku" a mohu pokračovat v dál v životní cestě. Velmi děkuji za tuto možnost."

Tereza S. – zdravotní sestra, Hospic, 14.5. 2024